• O Firmie

    APSdata jest firmą o bogatej tradycji i od 2003 roku działa na rynku usług informatycznych, wciąż dostosowując się do wymagań Klientów oraz aktualnych uwarunkowań rynkowych.

    Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów. Nasza wieloletnia działalność na rynku usług IT, profesjonalne tradycje, wysokie kwalifikacje, stosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, nowoczesny sprzęt komputerowy, dają naszym Klientom gwarancję stabilności i pozwalają rzetelnie wywiązywać się z przyjętych zobowiązań, na wysokim poziomie i satysfakcji Klienta.

    Podstawową działalnością APSdata jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych na terenie Poznania i okolic specjalizując się w świadczeniu usług outsourcingu IT, dystrybucji sprzętu IT (sprzedaż sprzętu komputerowego) takich firm jak CISCO, DELL, HP, FUJITSU i LENOVO oraz tworzeniu aplikacji i stron internetowych. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy zdolni obsługiwać złożone przedsięwzięcia teleinformatyczne.


    Serwery i stacje robocze